Osobný maklér

Prečo využiť službu osobného makléra?

Každý investor, ktorý investuje svoje finančné prostriedky na kapitálových trhoch, má určité potreby. Niektorí z nich očakávajú od svojho obchodníka s cennými papiermi iba exekúciu ich príkazu, iní dajú radi prednosť konzultácii s maklérom, ďalší zase vyžadujú od svojho brokra investičné doporučenie  či už na slovenský alebo zahraničný kapitálový trh.

Všetci títo investori môžu zadarmo využívať služby osobného makléra v spoločnosti  ZENIT kapital o.c.p., a.s., kde majú istotu individuálneho prístupu  a starostlivosti. Klient je takto svojím maklérom kontaktovaný podľa svojich požiadaviek a prianí. V prípade akéhokoľvek dotazu má možnosť svojho makléra sám kontaktovať.

Nemôžete sledovať informácie?

Osobný maklér Vás bude okamžite informovať o podstatných zmenách vývoja  na trhu, nových správach a prípadne Vám môže ponúknuť možnosť ako na tieto zmeny alebo správy reagovať.

Nemáte čas sa starať o svoje portfólio a neustále komunikovať s maklérom?

Maklér Vás v tomto prípade bude kontaktovať iba vtedy, pokiaľ bude mať pre Vás aktuálnu investičnú príležitosť. K našim klientom patria aj investori s minimom denného voľného času. Môžu sa však napríklad prihlásiť do klientskeho rozhrania cez internetovú webovú stránku  a prečítať si dôležité informácie, zistiť aktuálny stav svojho portfólia či aktuálneho finančného účtu.

V ktorých prípadoch môžete využívať služby osobného makléra?

Maklér Vám dokáže poradiť pri výbere investičnej príležitosti s ohľadom na Vaše investičné zámery. Máte tak možnosť využiť široký výber produktov, ktoré sa líšia potenciálnym výnosom, rizikom a finančnou dostupnosťou. Každý klient, bez ohľadu na ciele svojej investície, môže služieb osobného makléra využiť.

Prečo využívať práve makléra spoločnosti  ZENIT kapital o.c.p., a.s. ?

V našej spoločnosti má každý maklér v správe toľko klientov, koľko ich je v krátkom čase schopný skontaktovať. Nestane sa teda to, že by maklér na svojho  klienta nemal čas alebo mu zabudol zatelefonovať. Klient je tak o dôležitých informáciách vždy informovaný.

moje portfólio
info z trhu

Vážení klienti a obchodní partneri,

dovoľte oznámiť Vám, že k 19. októbru 2017 meníme sídlo našej spoločnosti z pôvodného Panenská 23, 811 03 Bratislava na nové sídlo Panenská 5, 811 03 Bratislava, IČO: 35 931 949, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sa, vložka číslo: 3577/B.

S účinnosťou od 01.06.2017 dochádza k zmene cenníka služieb spoločnosti. Ďakujeme Vám pri tejto príležitosti za Vašu doterajšiu spoluprácu. Veríme, že Vám aj naďalej budeme poskytovať služby najvyššej kvality. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme Vám veľa úspechov!